середа, 26 квітня 2017 р.

Тернополяни відзначили Всесвітній день здоров’я!

7 квітня 2017 року на Театральній площі відбувся «День здоров’я»!

Тернополяни та гості міста мали можливість відвідати профілактичні локації, де дізналися як правильно дбати про здоров’я, як функціонують окремі системи організму та визначили їх індивідуальні показники. Студенти-медики та реабілітологи допомогли учасникам свята в цьому.


Багато охочих взяли участь у майстер-класі з надання домедичної допомоги, який провели активісти Товариства червоного хреста України.
Також цікавою стала локація «Маршрут безпеки», де учасникам показували засоби контрацепції та розповідали про їх використання. 

Кожен за участь отримав презерватив від ГО «Джерела громадського здоров’я».

Святкування не обійшлося без розважальної програми: танцювальної розминки, спортивних ігор та естафет.


Символічно, у вигляді флеш-мобу, своє серцебиття подарували тернополянам учні ТЗОШ №4. 

Всі присутні, які отримали спеціальні сертифікати учасника «Дня здоров’я», автоматично взяли участь у безпрограшній лотереї та отримали подаруночки від ТМ «Ласунка» та магазину «Спортландія».Фото зі свята шукайте у спільнотах в соціальних мережах:

Організатори заходу: Тернопільський міський центр фізичного здоров’я населення управління у справах сім’ї, молодіжної політики і спорту Тернопільської міської ради спільно з Студентським парламентом ТДМУ ім. І.Я.Горбачевського та факультетом фізичного виховання ТНПУ ім. В. Гнатюка.
Партнери заходу: ГО «Джерела громадського здоров’я», Товариство червоного хреста України, магазин «Спортландія», ТМ «Ласунка».

Організатори висловлюють окрему подяку Тернопільському осередку всеукраїнського об’єднання «Автомайдан» за зйомку флешмобу!

1 коментар: